Skip links

Kancelaria

KANCELARIA PRAWNA - W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY?

Kancelaria Prawna Certis powstała jako odpowiedź na potrzeby naszych Klientów, a także jako wyraz naszej pasji do prawa. Świadczymy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Dla swoich Klientów szukamy rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb, uwzględniających specyfikę ich działalności, optymalnych, praktycznych oraz szybkich. Wartości, którymi się kierujemy w pracy, to przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność i doświadczenie. Czuwamy nad bezpieczeństwem powierzonych nam spraw. Aby być na bieżąco z nieustannie zmieniającym się prawem, pogłębiamy swoją wiedzę, bierzemy udział w szkoleniach, jak również sami szkolimy.

Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych (rozwody, podziały majątku, sprawy spadkowe, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi, alimenty), kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, sprawach odszkodowawczych, ochronie danych osobowych (rodo). Prowadzimy także sprawy upadłościowe, karne oraz karno-skarbowe. Bierzemy udział w mediacjach i negocjacjach. Reprezentujemy swoich Klientów przed sądami rejonowymi, okręgowymi, apelacyjnymi, administracyjnymi i przed Sądem Najwyższym. Świadczymy także usługi w zakresie porad prawnych, sporządzania pism sądowych i pozasądowych, opinii prawnych i projektów umów.

Dla Klientów biznesowych jesteśmy partnerami, ponieważ sami prowadzimy biznes i wiemy, jakie są związane z nim potencjalne ryzyka oraz w jaki sposób zabezpieczyć swoje interesy.

Aby zapewnić naszym Klientom jak najlepszą pomoc prawną, współpracujemy z notariuszami, psychologami, doradcami podatkowymi, jak również z licencjonowaną Agencją Detektywistyczną Detectum Kancelaria współpracuje także z Kancelarią Adwokacką Łukasza Adama Kowalskiego, z którą tworzy konsorcjum prawne dla jeszcze lepszego dbania o interesy prawne naszych Klientów. Praca Kancelarii wspierana jest aktualną bazą prawną w postaci komputerowego Systemu Informacji Prawnej – Lex. Zapewnia nam to bieżący dostęp do najnowszego orzecznictwa sądowego, komentarzy, monografii. Naszą intencją jest tworzenie długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji z Klientami. Dzięki temu nasi Klienci mogą poczuć się u nas komfortowo, swobodnie i bezpiecznie. Wierzymy, że w relacji Klient –pełnomocnik można zachować balans, a prawnik też jest człowiekiem. Obszar działalności Kancelarii obejmuje głównie Trójmiasto ( Gdynia, Gdańsk, Sopot), jak również okolice ( Reda, Rumia, Wejherowo, Puck, Tczew). Proponujemy spotkania w siedzibie kancelarii Gdyni Chyloni lub w siedzibie konsorcjum w Gdyni Głównej, a w indywidualnych przypadkach także w miejscu dogodnym dla Klienta.

SPECJALIZACJE

PRAWO RODZINNE

rozwód, separacja, podział majątku, ustalenie/zaprzeczenie ojcostwa, alimenty, kontakty rodziców z dziećmi, władza rodzicielska, ubezwłasnowolnienie i opieka

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

tworzenie/likwidacja podmiotów gospodarczych, spółek, fuzje, przejęcia przedsiębiorstw, upadłość restrukturyzacja, tworzenie i analiza umów, dochodzenie wierzytelności.

RODO (GDPR)

wdrożenie, przygotowanie dokumentacji, opracowanie wewnętrznych procedur, dokonanie analizy umów, przeszkolenie pracowników.

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ OFERTY

Osoby lub firmy poszukujące pomocy prawnej zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

792 850 513

lub pozostawienia wiadomości:

NAPISZ
Return to top of page